Meble młodzieżowe industrialne

Meble młodzieżowe industrialne


OPIS

Meble młodzieżowe industrialne to nowoczesny styl wystroju pokoju nastolatka.

Dla naszego klienta wykonaliśmy duże, podwójnej długości biurko, dzięki czemu mogą przy nim pracować dwie osoby jednocześnie. W środkowej części biurka umieściliśmy kontenerek z szufladami, po to, żeby wszystkie rzeczy do szkoły miały swoje miejsce. Nad biurkiem, na ścianie zamontowaliśmy dwa szeregi loftowych półek, na których można ustawić książki i pamiątki.

Regał posiada dwie spore szafki u góry, dzięki którym uzyskaliśmy dużą przestrzeń do przechowywania. Natomiast w dolnej części regału znajduje się sześć pojemnych szuflad na ubrania. Po środku została wolna przestrzeń, w której można postawić telewizor lub inny sprzęt elektroniczny. Z regałem połączona jest dwudrzwiowa szafa, która przede wszystkim przeznaczona jest na ubrania wiszące.

Jeśli szukają Państwo innych loftowych mebli młodzieżowych to polecamy również: pokój nastolatka. Wyposażamy wnętrza kompleksowo, dlatego warto poznać całą naszą ofertę. Oprócz mebli wykonujemy także drzwi loftowe, które idealnie pasują do pokoju w stylu industrialnym.

KONSTRUKCJA

Stelaż: profil stalowy, lakierowany proszkowo

Półki i blaty: płyta laminowana o strukturze dębu

WYMIARY

Wymiary dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

zamówienia

Zapytaj o produkt

  terminy

  Termin realizacji / wysyłka

  TERMIN REALIZACJI
  Termin realizacji: 6-8 tygodni
  TRANSPORT / WYSYŁKA
  Transport i wysyłka ustalane indywidualnie