Drzwi szklane przesuwne

Drzwi szklane przesuwne


OPIS

Loftowe drzwi szklane przesuwne to rozwiązanie o szerokim zastosowaniu, dlatego można je wykorzystać nawet w pomieszczeniach o bardzo dużym otworze drzwiowym. Konstrukcja porusza się po szynie, zamocowanej wzdłuż ściany, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca a, dzięki temu pokój staje się dużo bardziej ustawny. W tej realizacji wykonaliśmy drzwi, które oddzielają pokój dzienny od sypialni. Ramę ze stali malowanej proszkowo, wypełnia ornamentowe szkło, dzięki któremu sypialnia staje się bardziej przytulna. Drzwi szklane przesuwne to idealne rozwiązanie nie tylko w pomieszczeniach z dużym otworem drzwiowym, ale również w małych pokojach, w których brakuje miejsca dla klasycznych drzwi otwieranych.

Jeśli szukają Państwo drzwi innego typu, to zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Pomysły i potrzeby klientów są bardzo różne, dlatego wykonujemy również: drzwi przesuwne, otwierane i harmonijkowe.

Drzwi loftowe wykonujemy dla klientów z całej Polski. Zamówienia z montażem realizujemy na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice.

KONSTRUKCJA

Konstrukcja: profil stalowy malowany proszkowo

Szyba: bezpieczna, szkło ornamentowe

WYMIARY

Wymiary dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zamówienia

Zapytaj o produkt

Termin realizacji / wysyłka