Meble loftowe

Loftowe stoły i stoliki

Stół to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. W naszej pracowni powstają nowoczesne, loftowe stoły dopasowane do wnętrz i potrzeb klienta.

Z naturalnego drewna i surowej konstrukcji stalowej tworzymy różnych rozmiarów i kształtów stoły do jadalni i stoliki kawowe

Stoły wykonujemy według Państwa projektu lub wspólnie wypracowanej koncepcji.

Meble do biur i mieszkań

Zaczynaliśmy od stołów i pojedynczych mebli, ale z czasem przeszliśmy do bardziej skomplikowanych projektów aż po realizację całych wnętrz.

Najczęściej klient pojawia się u nas z pomysłem. Jest coś niezwykle inspirującego w przetwarzaniu tej koncepcji w realne meble.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Szukamy takich rozwiązań (czasem zaskakujących nawet dla nas samych), które pozwolą osiągnąć najlepszy efekt.

I to się udaje.

Komody i regały

Szafki i komody pod telewizor czy sprzęt RTV najczęściej pojawiają się w centralnym miejscu salonu, mieszkania. Powinny spełniać nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną.

Pomysłów na komody jest wiele: różne rozmiary, z szufladami lub bez, cięższe drewniane lub lekkie stalowe. Każdą opcję można u nas zamówić i zrealizować.

Regał to mebel wielofunkcyjny w zależności w jakim pomieszczeniu się znajdzie. W biblioteczce lub sypialni przyda się na książki, w salonie może eksponować dekoracje lub kwiaty, a w warsztacie dźwigać narzędzia.

Nasze regały są utrzymane w stylu loftowym. Użyte materiały to drewno, stal, szkło w zależności od realizowanego projektu. Idealnie wpasują się w nowoczesne, industrialne wnętrza.