Konstrukcje metalowe

Drzwi loftowe

Projektując nowoczesne wnętrze nie można zapominać o drzwiach. Drzwi nie muszą być nudne. Poza funkcją użytkową spełniają także funkcję dekoracyjną i mogą pięknie podkreślić charakter mieszkania czy biura.

Przez ostatnie kilka lat wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu, produkcji i montażu drzwi industrialnych. Podstawą jest konstrukcja stalowa, pomalowana proszkowo, wypełniona bezpiecznym szkłem. Zarówno wymiary, kolor ramy jak i rodzaj szkła dopasowujemy do projektu i potrzeb klienta.

Wybór rodzaju drzwi zależy od pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Wykonujemy drzwi otwierane jedno i dwuskrzydłowe. W mniejszych przestrzeniach świetnie sprawdzą się drzwi przesuwane wzdłuż ściany. Chcąc oddzielić dwa pomieszczenia można zastosować dużą przesuwaną ściankę, która nie zabiera wnętrzom światła. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również drzwi łamane, harmonijkowe.

Wszystkie typy drzwi znajdą Państwo w naszej ofercie.

Lustra

Jednym z ważnych punktów każdego mieszkania jest lustro. Najczęściej służy do oceny własnego wyglądu, ale nie tylko. Dzięki lustrom można powiększyć optycznie pomieszczenie, a oryginalna, odpowiednio dobrana rama nadaje wnętrzu elegancji.

Nasze lustra osadzone są w stalowych ramach, malowanych techniką proszkową lub naturalnie rdzewione. Idealnie wpasują się niemal w każde wnętrze, zarówno industrialne, jak i glamour, vintage, nowoczesne czy klasyczne.

W naszej pracowni można zamówić lustra w różnych rozmiarach, dobrać układ szprosów i kolor.

Zabudowy i przeszklenia

Na początku wykonywaliśmy pojedyncze stoły, stoliki, komody, potem zestawy mebli. Następnie pojawiły się zapytania o drzwi loftowe i postanowiliśmy podjąć to wyzwanie. Po wielu realizacjach czujemy się specjalistami w tym zakresie.

Dziś oprócz mebli i drzwi wykonujemy również duże zabudowy i przeszklenia.

W naszym porfolio znajdą Państwo zabudowę pomieszczenia typu antresola, duże ścianki (konstrukcja stalowa plus szkło) czy oryginalną zabudowę ściany konstrukcją z luster.